
Elk van onze toppers stelt zich voor en vertelt wat meer over zichzelf
Persoonlijk en direct contact vinden we uitermate belangrijk en niet meer dan normaal binnen een écht Partnership; daarom vind je hier wat meer informatie over de persoon achter die e-mail of dat telefoongesprek.
Max van den Boom
Max werkt sinds 2025 met veel passie als Software Engineer bij KeenSystems. Hij richt zich op het ontwikkelen en verbeteren van software, met speciale aandacht voor optimale prestaties en efficiëntie. Zijn analytische en oplossingsgerichte aanpak maakt hem een waardevolle teamspeler.
Max woont samen met zijn vriendin in het rustige dorp Oploo. In deze kleinschalige gemeenschap komen ze helemaal tot rust. In zijn vrije tijd is Max actief als leidinggevende bij de scouting. Hij begeleidt jongeren bij diverse outdoor activiteiten, hierbij combineert hij zijn liefde voor de buitenlucht en het samenwerken met jonge mensen. Daarnaast is hij wekelijks op de squashbaan te vinden. Niet alleen om fit te blijven, maar ook om zichzelf uit te dagen.
In contact komen met Max? Dat kan via +31 88 110 2200 of onderstaande buttons:

